KONST / Litografier / Serigrafi 12931081
nr 1293 1081
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Cyklister". Numrerad 15/20, ej signerad. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 43x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:22:56
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg